Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

«ГайдаFest»

Наша згуртована команда IQtech взяла активну участь у дводенному музично-мистецькому open-air фестивалі «ГайдаFest», який вперше відбувся у Черкасах 23-24 липня. Загалом, за умовними підрахунками, протягом двох днів фестиваль відвідало більше 4000 осіб із усіх куточків України, які мали змогу побувати на літературній галявині, взяти участь у різноманітних майстер-класах, пожити у наметовому містечку та отримати насолоду від неперевершених виступів 13 талановитих музичних гуртів.

Завдяки сучасній технічній підтримці, професійному сценічному, звуковому та світловому оформленню учасники та гості фестивалю надовго запам’ятають особливу драйвову атмосферу, що панувала на заході.

Організатори унікальної події та музиканти, які виступали на головній сцені, неодноразово наголошували на високому рівні технічного забезпечення цьогорічного фестивалю «ГайдаFest» та висловлювали сподівання на подальшу співпрацю з нашою командою #IQtech #EventService.

RELATED POSTS

Kanev Town Day

14.10.2018

Business Fest

25.08.2018

Find out price