Чому для виїзної церемонії необхідне інше обладнання?

        Ви мрієте про красиве й романтичне весілля… Але від однієї думки про те, що заповітні слова «оголошую вас чоловіком та дружиною» промовить тітка поважного віку, ще й таким тоном, ніби вона спілкується з розумово відсталими, Вам стає погано? Або Вам не подобається декор і атмосфера традиційного РАЦСу? Тоді єдиний вихід – організувати виїзну церемонію, де все буде продумано до дрібниць, а кожна хвилина свята стане особливою та незабутньою.

Церемонії бувають дуже різні, тож у процесі формування загальної концепції я раджу спиратися на те, що об’єднує саме вашу пару. Музика, танці, а може, любов до гір? Це дуже важливо для того, аби продумати основний лейтмотив свята та органічно поєднати всі його компоненти – місце, сценарний план, звуковий супровід та декор. Як правило, музика на церемонії звучить без слів, вона лише підкреслює певні емоції, акцентує увагу на словах ведучого або діях учасників. Звичайно, деякі композиції ваша пара може підібрати самостійно, як-от, музику для появи нареченого / нареченої / свідків. Але все інше я рекомендую залишити на вибір звукорежисера-професіонала, якому Ви довірилися.

Важливу роль відіграє вибір устаткування для виїзної церемонії. Тут також, як і у  виборі обладнання для банкету, визначальними є два основні параметри: кількість гостей та місце проведення. Щоправда, якщо Ви не плануєте влаштовувати танці під час церемонії, потужність обладнання може бути меншою, ніж для банкетного залу. Дуже часто виїзна церемонія проходить у таких місцях, де немає струму, тому ми використовуємо генератор. Можете не турбуватися: генератор встановлюється досить далеко, тож він нікому не заважатиме.
Іноді церемонія відбувається прямо на терасі або на газоні біля ресторану. У такому випадку наполегливо рекомендуємо використовувати різне обладнання, тобто додатковий комплект, а не той, що встановлений у банкетному залі. Ми вважаємо, що наша робота повинна бути непомітною: гості тільки-но заходять до ресторану, а їх уже супроводжує легка лірична мелодія; гості фотографуються після церемонії, їх ще супроводжує романтична музика. І вони навіть не здогадуються про те, що звукорежисер або ді-джей готується переходити працювати на інше місце. Погодьтеся, буде не дуже приємно, якщо якоїсь миті різко перестане звучати акустична система, а потім якісь люди в білих футболках почнуть переносити колонки на своїх плечах. До того ж у банкетному залі ведучий не зможе привітатися з гостями та розпочати свою програму, бо технік не встиг під’єднати звукове обладнання.

Виїзна церемонія – це романтично-лірична подія, радість якої хочеться розділити зі своїми рідними та друзями. Якщо Ви вирішили організувати виїзну церемонію, то не варто економити незначну (порівняно із загальним бюджетом) суму на додатковий комплект обладнання.
У будь-якому випадку, я вірю, якщо у Вас є бажання зробити незабутню виїзну церемонію і Ви дочитали до кінця цю статтю, у Вас усе вдасться!

Кохання Вам!

СХОЖІ ЗАПИСИ

Дізнатись ціну