ВИКОНАННЯ РАЙДЕРІВ АРТИСТІВ

Ви не знаєте, що робити з переліком умов та вимог, які пред’явив Вам артист, музикант або творчий колектив? Адже повне виконання всіх пунктів райдера є необхідною умовою організації їхнього виступу. В іншому випадку артист має повне право відмовитись від виступу без повернення внесеної передоплати та відшкодування збитків організатора.

Райдер складається з двох основних частин: технічних і побутових вимог.

У ньому може бути вказано будь-що – від сценічної конструкції до мікрофона. Наприклад, американський хард-рок гурт «Van Halen» виїжджав на гастролі з великою кількістю сценічного обладнання. У райдері гурту була вимога – поставити на стіл у гримерці тарілку з M&M’s, з якої вибрані всі цукерки коричневого кольору. Пояснювався цей пункт не занадто великою примхливістю рокерів: якщо організатори концерту не виконували вимогу про M&M’s, це говорило про їх неуважне ставлення до деталей райдера. Отже, інші його пункти могли бути проігноровані, що могло створити проблеми з якісним проведенням шоу та його безпекою.

Дуже важливо вміти читати / розуміти райдер, спілкуватися із звукорежисером або менеджером гурту. У цьому Вам може допомогти команда професіоналів та знавців своєї справи

Ми маємо великий досвід роботи з артистами, гуртами, творчими колективами. Наша команда працювала з:

«ТНМК»

«PEAL O»

«Mad Heads»

«Скрябін»

«ТІК»

«Время и Стекло»

«Zapaska»

«Гайдамаки»

«Тінь Сонця»

«Річі Колючий»

«ДримбаДаДзиґа»

«Kozak System» та багато інших.

Ми допоможемо зробити виступ комфортним та якісним.

наші роботи

Є питання? Задавайте.Дізнатись ціну