Весільні пропозиції

Весільні пропозиції

Ви плануєте весілля і воно має бути бездоганним? Яким би не був масштаб заходу: затишне сімейне застілля, грандіозний банкет чи фуршет на природі – завжди треба щось сказати або показати. Тому про необхідність технічної підтримки можна не розповідати. Кожне свято індивідуальне й потребує особливого підходу. Саме тому, аби звук був дійсно якісним, треба враховувати багато показників (детальніше можна прочиати тут). Апаратура повинна бути якісною, а звукорежисер – професіоналом своєї справи. Адже від цього залежить, чи комфортно буде гостям, чи почують вони тост бабусі нареченої та який настрій буде у всіх присутніх. Тому технічне забезпечення весільного залу потрібно продумати завчасно.

ЖИВЕ ВИКОНАННЯ

Якщо Ви плануєте запросити на своє весілля зірку, вокаліста, гурт або просто музиканта, важливо врахувати всі деталі райдеру, без якого він не зможе подарувати Вам шалені емоції.

Детальніше

ВИЇЗНА ЦЕРЕМОНІЯ

Ви плануєте виїзну церемонію поза залою святкування? У лісі, парку, на березі річки чи навіть на злітній смузі… Для цього обов’язково потрібен додатковий комплект звуку, щоб після церемонії гостям не довелося бачити, як звукорежисер переносить на собі колонки з одного місця в інше.

Розповісти історію кохання, провести цікаві конкурси або навіть зробити пряму трансляцію, якщо не всім гостям видно, що відбувається на сцені чи президіумі, допоможе медіа обладнання.

СВІТЛОВЕ ОФОРМЛЕННЯ

Також важливою деталлю свята є його світлове оформлення. Адже буде дуже прикро, якщо фото вийдуть темними, а на selfie ваших друзів не видно посмішок. Правильно дібрані кольори допоможуть підкреслити декор та атмосферу свята. А танцювальні паузи будуть заряджати своєю яскравістю та енергією.

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Сучасне обладнання дозволяє підкреслити найважливіші моменти святкового дня. Існує багато можливостей виокремити перший танець подружжя: дим, метафан, низький дим та просто світло. Велика команда професіоналів із сучасним та нестандартним підходом до вирішення поставленого завдання допоможе зробити цей день насправді незабутнім!

Детальніше

НАШІ ВЕСІЛЛЯ

НАШІ ВЕСІЛЛЯ

ЗВ`ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ТА ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ

phone2
ТЕЛЕФОН

+38 (063) 648-37-01

map2
АДРЕСА

м. Черкаси / Україна
вул. Смілянська, 23
офіс №23

mail2
E-MAIL

idea@iqtech.com.ua

Є питання? Задавайте.Дізнатись ціну