ЦЕРЕМОНІЯ

2 кВт-на акустична система, електрогенератор, радіомікрофон, робота спеціаліста

Від 2000 ГРН.

Весілля до 60 гостей

2 кВт-на акустична система, звукорежисерський мікшер, радіомікрофон, робота музичного редактора

Від 4500 ГРН.

Весілля до 90 гостей

3 кВт-на акустична система, звукорежисерський мікшер, радіомікрофон, робота музичного редактора

Від 5000 ГРН.

Весілля до 120 гостей

4 кВт-на акустична система, звукорежисерський мікшер, радіомікрофон, робота музичного редактора

Від 5800 ГРН.

Весілля до 180 гостей

Портальна акустична система та додаткова система для рівномірного розповсюдження звуку, звукорежисерський мікшер, радіомікрофон, робота музичного редактора

Від 9000 ГРН.

Підсвітка весільної арки або фотозони

Світлове оформлення весілля зобов’язане підкреслити найважливіші об’єкти на святі. Одним із таких, безумовно, є президіум молодят. Місце, окремий стіл або частина столу, де під час святкування розміщуються молодята. Зазвичай, місце і простір навколо намагаються оформити максимально яскраво та ефектно. Не виключенням в цьому є й особливі світлові рішення.

Більше...

Дуже важливо, щоб світлове оформлення президіуму гармонійно вписувалося в загальну тематику весілля.

Якщо на події є фотозона – вона теж потребує уваги світла. Яскраві фотознімки назавжди залишаться в сімейному альбомі та в телефонах друзів і рідних.

Світлові прилади можливо підлаштувати на необхідний колір або відтінок. Їх правильне розташування створить об’єм та закцентує увагу на декорі.

До комплекту входить 4 LED прилади, монтажні роботи та роботи з демонтажу.

Менше

Від 1600 ГРН.

Мінімальний

Весілля для кожної закоханої людини особливий та неповторний момент. І важливо, щоб радісний настрій та святкова атмосфера відчувалася у всьому.

Створюючи декор та оформлення залу, не забудьте про світло.

Даний комплект являє собою декоративне світло заливного типу.

Більше...

Встановлюється на дві стійки по чотири прилади на кожну. Розташовується в танцювальній зоні, або в потрібному місці за побажанням чи консультацією з декораторами.

Є можливість статично засвітити зал у потрібному відтінку. На музичних паузах створює гру світла в різних темпах та кольорах.

Комплект керується світлорежисером.

В кошторис враховані монтажні та демонтажні роботи.

Менше

Від 2800 ГРН.

Економ

Коли розпочинається підготовка до весілля, то обов’язково слід задуматись не тільки декор, флористику, а й додаткове освітлення залу. Професійне світло робить дива з декораціями, створює особливу атмосферу та перевтілює святковий зал, допомагає створити потрібний антураж для танцювальної перерви.

Більше...

Цей комплект чудово підійде для маленького залу.

Складається з чотирьох динамічних приладів, які створюють рухомий візерунок. Та чотирьох статичних приладів, які засвічують зал в потрібному відтінку.

Встановлюється дві стійки з одним рухомим на 360° та двома статичними приладами на кожній. Ще два динамічних прилади встановлюються на підлогу в танцювальній зоні. Для створення яскравого динамічного променя, під час музичних перерв, використовується дим машина.

Всі прилади керуються світлорежисером за допомогою спеціальної програми.

В кошторис також враховані монтажні та демонтажні роботи.

Менше

Від 4600 ГРН.

Лайт

Плануючи весілля треба розуміти, що дуже велику роль відіграє освітлення. За сценарієм протягом вечора всі кульмінаційні моменти підкреслюються світловими акцентами. Темп, яскравість та колір світла змінюється відповідно задуму молодят чи організатора.

Більше...

Комплект «Лайт» дозволяє особливо виділити танцювальні перерви, додати об’єму, яскравості та потрібного кольору в зал. Перший танок буде виглядати магічно, навіть якщо він не підготовлений заздалегідь.

Комплект включає 12 професійних світлових приладів. Чотири з них динамічні/рухомі на 360°, мають широкий кут розкриття променю та можливість регулювання його яскравості. На відміну від комплекту «економ», всі прилади встановлюються на 4 стійки, які розташовуються по периметру зала або в танцювальній зоні. Ще 8 приладів – статичні. З них 4 можливо використати для оформлення президіуму молодят, арки або фотозони, а ще 4 розмістити на стійки разом з динамічними приладами. До комплекту також входить дим-машина, яка використовується під час музичних пауз для створення ще більш яскравої атмосфери.

Прилади керуються світлорежисером за допомогою спеціальної програми, що дозволяє вчасно змінювати світлову картинку свята.

У вартість входить монтажні та демонтажні роботи.

Менше

Від 6400 ГРН.

Стандарт

Професійне світлове оформлення свят давно стало неодмінною частиною весіль західноєвропейського стилю. В Україні цей напрямок тільки починає розвиватися. Сьогодні це важливий елемент весільного оформлення, котрий допомагає створити неперевершену атмосферу свята.

Більше...

Світло стане другом, якщо інтер’єр зали не підходить під стиль або колір весільного декору. Правильне освітлення допоможе створити потрібну атмосферу під час різних етапів свята – WOW-ефект гостей, відчуття свята упродовж всієї розважальної програми та романтичний настрій під час першого танцю.

Індивідуальний підхід до встановлення світлових приладів, закцентує увагу на важливих деталях.

В стандартний комплект входять 18 професійних світлових приладів. Шість із них динамічні/рухомі на 360° з широким розкриттям променю та можливістю зміни його яскравості та кольору. Вони встановлюються на окремі стійки, які розташовуються в різних місцях в залежності від конфігурації приміщення. Також до комплекту входять 12 статичних приладів заливного характеру, кольори яких можливо змінювати під декор чи за бажанням. З цих приладів, зазвичай, 4 використовується для оформлення президіуму молодят, арки або фотозони. Ще 8 розташовують на стійках разом із динамічними приладами.

Для ефекту світлових променів під час музичної паузи використовується дим-машина.

Хоча назва комплекту «стандарт», але він індивідуально встановлюється під кожен зал, може доповнюватися та змінюватися в залежності від побажань та задуму молодят або декораторів.

Комплектом керує світлорежисер за допомогою спеціальної програми.

До вартості включено монтажні та демонтажні роботи.

Менше

Від 8500 ГРН.

Дизайнерський

Місце, де святкування дня створення сім’ї – це основа та дуже гарний інструмент втілення всіх поставлених замислів. Це як полотно, на якому ви можете скласти картину стилю вашого весілля. І освітлення відіграє вагому роль. Якщо декор це індивідуальні деталі, то світло створить чарівний фон для них, забезпечить потрібну атмосферу та поєднає всі елементи в єдине ціле!

Більше...

Продумані світлові акценти покликані висвітлювати приміщення так, щоб фотографи та відеографи мали можливість знімати чудові кадри. Правильно підібрані основні кольори та відтінки в достатній кількості освітлення можуть істотно змінити загальну картинку святкового залу.

Дизайнерський комплект загалом складається із 28 професійних світлових приладів.

З них 8 динамічних/рухомих приладів з широким розкриттям променя і можливістю регулювання його яскравості та кольору. Вони встановлюються на 8 окремих стійках, які розташовуються по периметру зала, або за індивідуальною схемою, яку можливо завчасно скласти разом з декораторами чи молодятами. Варіанти підвісу приладів теж можуть бути різними.

В комплекті використовується 20 статичних приладів заливного типу. Чотири з яких можна використати для світлового оформлення президіуму, арки або фотозони. Інші встановлюються на стійки разом з динамічними/рухомими приладами. Для збільшення яскравості світлових променів використовується генератор туману. Цього комплекту, для більшості залів, достатньо щоб не використовувати місцеве освітлення, тому ефект від світла буде максимальним.

Все керується за допомогою спеціальної програми світлорежисером, що дозволяє вчасно змінювати колір, яскравість, темп світла та розумно підкреслити шоу-програму вечора.

В ціну включено монтажні та демонтажні роботи.

Менше

Від 11000 ГРН.

Низький (важкий) дим

Робота спеціаліста, 10 кг видаткового матеріалу

Від 2000 ГРН.

Метафан (конфеті машина)

Робота спеціаліста, 1 кг видаткового матеріалу

Від 1800 ГРН.

Плазма 55’

Від 1000 ГРН.

phone2
ТЕЛЕФОН

+38 (063) 648-37-01

map2
АДРЕСА

м. Черкаси / Україна
вул. Смілянська, 23
офіс №23

mail2
E-MAIL

idea@iqtech.com.ua

НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯДізнатись ціну